تبلیغات
 یادداشت های من - استنتاج به وسیله موبایل(بخش دوم)
نویسندگان
نظر سنجی
ترجیح می دهید کدامیک‌ را انجام دهیدبخش دوم اسمارت فون های پایین رده
خوب بدون مقدمه برید ادامه مطلب
بخش پایین رده های اسمارت فون ها مخصوص افرادیست که پول لازم برای خرید گوشی های رده بالا را ندارند ویا نمی خواهند زیاد برای اسمارت فون خود هزینه کنند
از گوشی های این رده می توان به گوشی های ساخته شده توسط شرکتهای چینی همچون اوپو و شیائومی نام برد(هر چند این شرکت ها در رده های دیگر بازار نیز نمایندگانی دارند)
همچنین شرکت های اصلی سازنده موبایل نیز سعی می کنند در این رده نمایندگانی داشته باشند ؛چراکه مردم کشور هایی مثل هندوستان (که از بازار های مهم در صنعت موبایل است) قدرت خرید کافی برای خرید یک گوشی ۲ یا حتی ۱ میلیونی ندارند. بر همین اساس شرکت هایی مانند سامسونگ در کنار عرضه گوشی های میانرده و‌بالا رده خود گوشی های پایین رده نیز تولید می کنند.به عنوان مثال می توان به گلکسی جی۱ یا جی۲ شامسونگ اشاره نمود.
نکته ای که باید در نظر گرفت این است که بازار گوشی های پایین رده نیز همانند گوشی های ساده به دست گوشی های چینی ارزان قیمت که قابلیت های گوشی های میان رده و بعضا بالا رده زا با قیمتی ناچیز اراعه می دهند،در حال از بین رفتن و ملحق شدن گوشی های این رده به رده بالا تر و ارتقا انهاست .
ولی هنوز هم گوشی های این دسته کم نیستند.
بنا براین می توان در مورد  دارندگان آنها استنتاج کرد:اگر دیدید فردی گوشی با قیمت زیر ۵۰۰ هزار تومان در دست دارد،باید بدانید که در بیشتر مواقع او فردی نسبتا اقتصادی،آینده نگر ،و علاقه مند به علم روز است.

امیدوارم از این مطلب خوشتان آمده باشد.
این مطلب ادامه دارد. 

برچسب ها: استنتاج، سرگرمی،  

تاریخ : پنجشنبه 24 تیر 1395 | 01:07 ب.ظ | نویسنده : محمد ۲۲۱ | نظرات

  • paper | تبلیغات متنی | مهم نیوز